Secret Santa pomysły na prezent do 50 złotych

Secret Santa- czyli tajemniczy Mikołaj, to jeden z moich ulubionych firmowych eventów. Do kolejnych faworytów należy bezsprzecznie urlop, dzień wypłaty bonusu i ogłoszenie o podwyżce. 

Secret Santa to nie tylko szkolna, ale i korporacyjna tradycja, która wprawia większość pracowników w atmosferę świąt. Piszę większość, bo w zespołach wielokulturowych trafiają się osoby, którzy świąt nie obchodzą, bądź wieczni malkontenci, którym nigdy nie dogodzisz.

W tym roku ustaliliśmy wartość prezentu na 50 złotych. Żeby zwiększyć kreatywność poza imionami osób do obdarowania losowaliśmy również literę, na którą ma zaczynać się prezent.

Pomysły na prezent do 50 złotych

Wbrew pozorom za pięć dyszek skomponować można całkiem ciekawe upominki. Zebrałam dla was parę pomysłów na uniwersalne prezenty dla każdego.

  1. Zestaw: kubek świąteczny + poduszka antystresowa klawisz Enter

2. Koszulka dla kolegi, szefa

3. Zestaw: Papier toaletowy ze Świętym Mikołajem + Książka klozetowa

4. Zestaw: kolorowanka antystresowa dla dorosłych + kredki

5. Podgrzewacz do kubka na USB, aby kawa kolegi i koleżanki była ciepła przez cały dzień.

6. Zestaw: świąteczna świeczka zapachowa + ciepłe świąteczne skarpetki

7. Mini nawilżacz powietrza świetnie sprawdzi się w klimatyzowanym biurze.

8. Zestaw: poduszka + kubek i koledzy nie przestaną się śmiać. Ja nadal nie mogę 😀

9. Kalendarz, biznesowy planer coachingowy KALENDARZ MOTYWACYJNY 2024

10. Poduszka ortopedyczna na krzesło biurowe. Uważam, że takie poduszki powinny stanowić część biurowego wyposażenia. Siedzenie to najgorsza czynność, jaką fundujemy naszym plecom.

Jestem świadoma, że lista prezentów mogłaby nie mieć końca. Ograniczyłam się do 10 przykładów, które mogą stanowić dla was źródło inspiracji.

We wpisie: Zmiana pracy po 40stce wspominałam, że od kilku miesięcy pracuję w nowej firmie. W tym roku w Mikołajkach dostrzegam kolejny aspekt, który dotychczas mi umykał. Secret Santa to świetna okazja, aby poznać bliżej koleżanki i kolegów.

Ja wylosowałam swoją przełożoną, co zachęciło mnie do poznania jej zainteresowań i zwrócenia uwagi na to, jak się nosi. Czy lubi biżuterię, jakie lubi kolory, co robi w czasie wolnym. Lubię dawać trafione prezenty, nawet jeżeli są anonimowe. Mam nadzieję, że wybrany upominek trafi w jej gust i jestem ciekawa, czym mnie ktoś obdaruje.

A jak to wygląda u was? Celebrujecie Secret Santa w pracy?

Jeżeli szukacie inspiracji na prezent dla mężczyzny zapraszam na wpis: 17 prezentów, których naprawdę życzą sobie mężczyźni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Czytaj również